Originální malované obrazy na plátně. Romanticky laděné obrazy z dob realismu.

Kniha návštěv

Černoch Petr 18.07.2008 18:24:58
Paní Dagmar , máte přenádherné obrazy. Jsem malíř amatér a stáhl jsem si vaše obrazy do složky (mých vyvolených) Budu si z nich brát inspiraci jestli dovolíte. Také rád maluji krajinu. Vždyť se stačí kouknout kolem sebe a přenášet tu krásu na plátno. A to vy dokážete dokonale rukou zkušenou. Bylo by mi ctí kdyby jste navštívila mou výstavu na www.ao.cz . Zdraví vas Petr.


Vladimír Eichler 17.07.2007 18:22:38
Vážená paní Zemánková,<br/> i já se připojuji k nadšeným obdivovatelům Vašich nádherných obrazů. Jsem však nucen souhlasit i s názorem p. Luďka Špačka, že nikde není možné zjistit, kromě Vašich soukromých výstav, kde bych mohl některý Váš obraz koupit. Osobně jsem "provětral" snad již celý Internet, kde je Vaší tvorbě věnováno mnoho stránek. Na žádné z nich jsem se však nedozvěděl o nějaké prodejní výstavě v Praze či nejbližším okolí. Rovněž tak ani na www. stránkách v Galerii „D“ nejsou u Vašich obrazů uvedeny žádné ceny, přestože je zde někteří autoři uvádějí. Je mi jasné, že umění nelze chápat či provozovat vždy na komerčním základě a omlouvám se Vám za tento neomalený způsob, avšak chtěl bych jen zjistit, kde a jakým způsobem lze nějaký Váš obraz pro potěchu srdce koupit. Není někde k dostání např. nějaký katalog Vaší tvorby? <br/>Přeji Vám mnoho a mnoho dalších tvůrčích úspěchů a nádherně prožité léto. <br/><br/>Vladimír Eichler


Dana Veselá 10.07.2007 18:21:22
Paní Zemánková, Vaše obrazy jsou nádherné.Právě naše příroda se mi jako téma obrazu velmi líbí, hlavně oblast Vysočiny. Ráda bych se zeptala, jestli nebudete mít nějakou výstavu v Brně nebo jejím blízkém okolí.Mějte hezký den.


Jechová Blanka 08.07.2007 11:21:59
Moc se mi Vaše obrazy líbí. Maluju asi 3roky ale často nevím jak opravit chyby. Prohlédla Jsem na internetu toho dost a musím říct, že jste v první trojici. Kdyby Šumperk nebyl tak daleko, tak bych se přijela podívat. Jinak Vám přeji moc a moc dalších úspěchů a s pozdravem <br/><br/>Blanka Jechová z Brandýsa n/lpage 12345678910

Celkem vzkazů: 94

Akty - obrazy, olejové barvy|Galerie Talent ART|Obrazy na prodej|

Provozovatel webu, Dagmar Zemánková, se sídlem Bohdíkovská 106, Šumperk, IČ: 47857625, jako správce osobních údajů, zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím