Originální malované obrazy na plátně. Romanticky laděné obrazy z dob realismu.


Obchodní podmínky

1) Balení obrazů

Při zasílání obrazů poštou jsou obrazy baleny do bublinkových folií a vloženy do vícevrstvých lepenkových krabic. Daňový doklad a katalog malířky je vložen dovnitř. Zásilky jsou pojištěny.

 

2) Poštovné a balné

Poštovné, balné a pojištění zásilky je po celé České a Slovenské republice zdarma.

 

3) Způsob dopravy

a) Obrazy jsou zákazníkovi zásílány obchodním balíkem České či Slovenské pošty, včetně pojištění zásilky. Obrazy jsou zpravidla expedovány do druhého pracovního dne po telefonickém potvrzení objednávky.

b) Obrazy je možné vyzvednout osobně přímo v ateliéru malířky.

 

4) Způsob platby

a) Hotově - při osobním odběru obrazu po telefonické domluvě

b) Dobírka - platbu provede zákazník při doručení a převzetí zásilky

c) Bankovním převodem - zásilka s obrazy je odeslána ihned po připsání částky na účet

 

5) Jak nakupovat

Výběr obrazů

Obraz si můžete vybrat po kliknutí na tlačítko "Online obchod" vlevo nahoře v menu.

Objednávka

Po najetí do online obchodu si můžete objednat obraz, který není zadaný nebo prodaný. U obrazu, který je možno si koupit máte zelený odkaz "Objednávka". Jste-li registrovaní a přihlášení, po kliknutí na objednávku stačí vyplnit způsob dopravy obrazu (poštou / osobně) a potvrdit. V opačném případě musíte vyplnit všechny povinné údaje pro odeslání objednávky. Údaje o objednávce Vám jsou poté zaslány na Váš e-mail a Vaše objednávka Vám bude telefonicky potvrzena.

Registrace

Zaregistrovat se můžete po kliknutí na odkaz "Registrace" nahoře vpravo na stránkách. Po kliknutí na tento odkaz se Vám objeví registrační formulář, ve kterém stačí vyplnit povinné údaje a kliknout na tlačítko "Odeslat". Poté jste automaticky registrováni a je poslán potvrzovací odkaz na Váš e-mail. V případě, že potvrdíte ze svého e-mailu registraci, jste již bezpečně zaregistrováni. Poté se již můžete přihlásit na Váš účet.

Zasílání novinek

Přejete-li si zasílat novinky na Váš e-mail, máte možnost:
1) Bez registrace - na úvodní stránce dole stačí zadat Váš e-mail a kliknout na tlačítko "Potvrdit"
2) S registrací - stačí zvolit při registraci možnost "zasílat novinky"

 

6) Závěrečná ustanovení

Všechny uvedené ceny jsou konečné. Obchodní podmínky mezi prodávajícím a kupujícím se řídí platným Obchodním zákoníkem. Na všechny obrazy se vztahuje zákonná záruka.

Akty - obrazy, olejové barvy|Galerie Talent ART|Obrazy na prodej|

Provozovatel webu, Dagmar Zemánková, se sídlem Bohdíkovská 106, Šumperk, IČ: 47857625, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím